Uçak Biletini Yönet
Phone Call
0 850 888 88 88
Ücretsiz Çağrı Merkezi
Austrian Airlines

Austrian Airlines

Gidiş Tarihi

Seçiniz

Dönüş Tarihi

+ Dönüş Ekle

Yolcu Ekle

1 Yolcu

Yetişkin

1

Çocuk(2-12 Yaş)

0

Bebek(0-2 Yaş)

0

65 Yaş Üstü

0
  1. Ana Sayfa
  2. Ucuz Austrian Airlines Uçak Bileti Fiyatları
  3. Austrian Airlines Ek Hizmetler
Austrian Airlines Ek Hizmetler
Austrian Airlines logosu

Austrian Airlines Ek Hizmetler

Austrian biletinize bagaj, koltuk, yemek ya da üst sınıfa geçiş gibi hizmetleri bilet alırken ya da sonradan My Bookings bölümünden ekleyebilirsiniz. Bazı talepler ise yalnız Austrian servis merkezi üzerinden ayarlanıyor.
Viyana Merkezli
Viyana Havalimanı aktarmalı ağ
Miles & More
Mil ve statü puanı kazandırır
Biletbulak Destek
Rezervasyon, değişiklik, iptal

Bagaj

Light ya da Basic tarifeyle uçuyorsanız ilk kayıtlı bagajı internetten, servis merkezinden, acentenizden ya da havalimanında alabilirsiniz; havalimanındaki fiyat önceden alınandan yüksektir ve ücret gidiş ve dönüş için ayrı ayrı ödenir. Basic tarifede kabin bagajı yalnız internetten ya da servis merkezinden eklenir. Kayak, sörf tahtası, golf çantası ya da bisiklet gibi spor ekipmanını önceden kaydettirmek gerekir. Müzik aletleri ölçü toplamı 125 cm'yi ve ağırlığı 8 kg'ı aşmıyorsa (Basic hariç) kabin bagajı yerine kabine alınabilir; daha büyükleri için ayrı koltuk ayırtılır.

Koltuk ve Üst Sınıf

Koltuk kategorileri koltuk seçimi sayfasında. Daha konforlu bir kabin için sabit fiyatlı yükseltme kalkıştan 48 saat öncesine kadar alınır; açık artırma usulü yükseltmede fiyatı siz belirlersiniz ve teklifinizin kabul edilip edilmediği kalkışa 49 ile 48 saat kala bildirilir. O zamana kadar teklifi değiştirmek ya da geri çekmek ücretsizdir; kabul edilmezse kendi koltuğunuzda uçarsınız ve kartınızdan tahsilat yapılmaz.

Yemek, Salon ve İnternet

  • Austrian Melangerie ön siparişi ve uzun mesafede Business ana yemeğini önceden seçme
  • Diyet ya da inanç nedenli özel yemekler, 3 saat 45 dakikayı aşan uçuşlarda ücretsiz çocuk menüsü
  • Viyana Business Lounge'a ücretli giriş
  • FlyNet internet paketleri

Havalimanına Gidiş ve Ayrıcalıklar

Austrian'ın iş ortağı Airportr, Viyana ve diğer birçok şehirde bagajınızı evinizden alıp check-in'ini yapar; ücret parayla ya da milleriyle ödenebilir. Aile ya da grup yolculuğunda size özel bir check-in kontuarı ayırtılabilir. Viyana Havalimanı'nda Austrian yolcularına özel otopark teklifleri, CarTrawler ile araç kiralama ve Free2Move araç paylaşımı avantajları vardır. Acil durumda yakınlarınıza haber verilmesi için rezervasyona bir acil durum iletişim numarası da ekleyebilirsiniz. Kabin değişikliğinin ayrıntıları uçuş sınıfları sayfasında.

Austrian Airlines Uçuş Rotaları

Austrian Airlines Ek Hizmetler konusuna ek olarak Austrian Airlines ile sık aranan yurt dışı güzergahlar

AT
Viyana › İstanbul
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Antalya
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
TR
Antalya › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › İzmir
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Ankara
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Bodrum
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Graz › Antalya
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
TR
Antalya › Graz
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Linz › Antalya
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Innsbruck › Antalya
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Linz › İzmir
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Graz › Ankara
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Londra
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
GB
Londra › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Amsterdam
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
NL
Amsterdam › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Frankfurt
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
DE
Frankfurt › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Düsseldorf
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Köln
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
DE
Köln › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Hamburg
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
DE
Berlin › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
CH
Zürih › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Bükreş
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
RO
Bükreş › Viyana
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Lyon
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Bakü
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Kahire
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
AT
Viyana › Seul
Austrian Airlines
Fiyatları
gör
Austrian Airlines Uçak BiletiGo
Austrian Airlines Bagaj HakkıGo
Austrian Airlines Check-inGo
Austrian Airlines Online Check-inGo
Austrian Airlines Evcil Hayvan TaşımaGo
Austrian Airlines İkram ve EğlenceGo
Austrian Airlines Koltuk SeçimiGo
Austrian Airlines Müşteri HizmetleriGo
Austrian Airlines Özel İhtiyaç Sahibi YolcularGo
Austrian Airlines Hamile Yolcu Kabul ProsedürüGo
Austrian Airlines Refakatsiz ÇocukGo
Austrian Airlines LoungeGo
Austrian Airlines Mobil UygulamaGo
Austrian Airlines Miles & More Mil ProgramıGo
Austrian Airlines Uçuş SınıflarıGo
Austrian Airlines Viyana AktarmaGo
Austrian Airlines En Popüler Uçuş NoktalarıGo
Austrian Airlines Bilet AlGo
Austrian Airlines Çağrı MerkeziGo
Austrian Airlines Uçak Bileti TelefonGo
Austrian Airlines Hakkında Sık Sorulan SorularGo
Austrian Airlines Bilet TürleriGo
Austrian Airlines Bilet DeğişikliğiGo
Austrian Airlines Bilet Erteleme, İptal, DeğişimGo
Austrian Airlines Bilet İptaliGo
Austrian Airlines Yurt Dışı Bilet İptaliGo
Austrian Airlines Yurt Dışı Bilet DeğişikliğiGo
Austrian Airlines Telefonla Bilet İptaliGo
Austrian Airlines Telefonla Bilet DeğişikliğiGo
0 (850) 888 88 88
7/24 Müşteri Hizmetleri
3D Secure Güvenli Ödeme
  • Uçak Bileti

    Sıkça Sorulan SorularPopüler Havayolları
  • Kurumsal

    İletişim HakkımızdaGizlilik Politikası

ORİONİS TURİZM SEYAHAT ACENTESİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
ULUS ŞEHİT İBRAHİM AKPINAR CAD. NO:13 34340 BEŞİKTAŞ/İstanbul

2025, Tüm Hakları saklıdır. Biletbulak.com · Site Haritası · Görsel Site Haritası